úterý
11. května 2021
Svátek slaví: Svatava
google.com

Olympiáda Mini-Plzně

10.07.2015
11:00 - 14:00
Autor článku: 
Redakce novin

Přijďte si s námi zasoutěžit na první Olympiádu Mini-Plzně. Koná se od 11 hodin na stanovišti sportovní centrum. Soutěžit se bude v 6 disciplínách o zajímavé ceny. Těšíme se na Vás!

Mohlo by vás také zajímat...

Dnešní den patřil miniplzeňské olympiádě. Občané Mini-Plzně se mohli utkat v šesti soutěžích. Odměnou byly velké medaile. Soutěž zahájila starostka Anička krátkým proslovem a popřála sportovcům hodně úspěchů. Dále měli přichystané krátké představení děti z divadla. Potom jsme si zazpívali českou hymnu a olympiáda začala.

 

Výsledky olympiády

Přinášíme vám vítěze disciplín olympiády:

Papírovaná: Kateřina Lafatová

Pukovaná: Dominika Tou

Sportovní centrum
Soutěže a festivaly, Sport a volný čas
Reportáž
10.07.2015

Dne 8.7. v 13:00 se ve sportovním centru uskutečnil trénink tenisu s trenérem Tomášem Psohlavcem, který učí tělesnou výchovu a bokem trénuje všechny věkové kategorie ve VŠ Slávie Plzeň, nebo v TJ Lokomotivě. Kromě tenisu se věnuje i ping pongu, ve kterým je také velice dobrý. Na trénink přišlo 10 dětí a všechny byly velice nadšené. Nejprve si malinko zacvičili a rozehřáli. Potom nám popsal raketu. Poté zkoušeli balancovat s raketou na dlani, ruce a pro ty nezdatnější na nose. Následovaly cviky s balonkem a raketou. Pak přišla na řadu samotná hra přes síť. I já jsem si to vyzkoušela.

Sportovní centrum
Sport a volný čas
Události a komentáře
09.07.2015

V pátek 3.7. proběhla soutěž v jízdě s robotem na čas. Každému kdo se přihlásil byl přidělen robot s nímž musel projet dráhu s brankami a za každé dotknutí okraje bylo strženo 15sekund. Průměrný čas byl okolo jedné minuty. Mohl se tam přihlásit kdo chtěl, bylo jedno jestli je to kluk nebo holka a kolik jim je let. Před začátkem soutěže proběhla prohlídka robotů, které vyrobily děti z laboratoře. Měli tam roboty ve tvaru škorpióna nebo hada na dálkové ovládání. Děti je dokázaly ovládat tak, aby se hýbali jako živí.

Výzkumné laboratoře
Soutěže a festivaly, Věda a výzkum
Události a komentáře
06.07.2015

ŽÍŽALÍ ODPOLEDNE

Máte zítra od 12:00 do 16:00 čas? Tak to se určitě stavte v parku na Přednášce o žížalách!!! Uvidíte kompostování doma v žížalí farmě neboli ve VERMIKOMPOSTERU. A vstup je ZDARMA :-D TIP REDAKTORKY: Víte o tomto tématu něco? Tak Univerzita zítra odpoledne hledá zájemce na přednášku o žížalách.

 

KINO

Alfie, malý vlkodlak

Kino, Zahradnictví
Kultura, Sport a volný čas, Životní prostředí
Pozvánky na akce
29.06.2015