úterý
11. května 2021
Svátek slaví: Svatava

Sportovní střelba

16.07.2015
13:00 - 16:00
Autor článku: 
Redakce novin

Přijďte se podívat na miniplzeňské sportoviště, kde se uskuteční ve spolupráci s Duklou Plzeň ukázka tréninku sportovní střelby se Silvií Získalovou.

Mohlo by vás také zajímat...

Dnešní den patřil miniplzeňské olympiádě. Občané Mini-Plzně se mohli utkat v šesti soutěžích. Odměnou byly velké medaile. Soutěž zahájila starostka Anička krátkým proslovem a popřála sportovcům hodně úspěchů. Dále měli přichystané krátké představení děti z divadla. Potom jsme si zazpívali českou hymnu a olympiáda začala.

 

Výsledky olympiády

Přinášíme vám vítěze disciplín olympiády:

Papírovaná: Kateřina Lafatová

Pukovaná: Dominika Tou

Sportovní centrum
Soutěže a festivaly, Sport a volný čas
Reportáž
10.07.2015

Dne 8.7. v 13:00 se ve sportovním centru uskutečnil trénink tenisu s trenérem Tomášem Psohlavcem, který učí tělesnou výchovu a bokem trénuje všechny věkové kategorie ve VŠ Slávie Plzeň, nebo v TJ Lokomotivě. Kromě tenisu se věnuje i ping pongu, ve kterým je také velice dobrý. Na trénink přišlo 10 dětí a všechny byly velice nadšené. Nejprve si malinko zacvičili a rozehřáli. Potom nám popsal raketu. Poté zkoušeli balancovat s raketou na dlani, ruce a pro ty nezdatnější na nose. Následovaly cviky s balonkem a raketou. Pak přišla na řadu samotná hra přes síť. I já jsem si to vyzkoušela.

Sportovní centrum
Sport a volný čas
Události a komentáře
09.07.2015

Včera proběhla v parku ochutnávka bylinných čajů a velice uklidňující muzikoterapie. Mohli jsme ochutnat tři různé směsi čajů – studený čaj s příchutí jahodníku, heřmánku a jitrocele; dále horký čaj s příchutí lípy, máty a měsíčku; a třetí byl s příchutí kopřivy, levandule a meduňky. Čaje nalévaly děti, které byly zaměstnané v zahradnictví, a to Terka, Daniela, Štěpán a Lukáš. K osvěžení jste se mohli zaposlouchat do krásné hudby dětí, které hrály na různé nástroje, například na bubínek, flétnu, kytaru a na nástroje vyrobené v hudební akademii.

Město dětí, Zahradnictví
Kultura, Sport a volný čas
Reportáž
08.07.2015

V Úterý 30.6.2015 přijel do Mini-Plzně kroužek STREET DANCE. Když všichni dorazili do tělocvičny, začalo vystoupení. Nejprve nám ukázali choreografii na píseň STÍN KATEDRÁL. Tuto píseň měli připravenou už minulí rok, jak později pravila jejich trenérka. Pak nám zatancovali jejich nově nacvičenou choreografii. Následně nás všechny vyzvali, abychom si zatancovali s nimi. Co mě však překvapilo bylo, že se většině nechtělo. Nakonec trenérka všechny přemluvila. Naučila nás šest základních kroků Street Dance.

Divadlo, Město dětí
Kultura, Sport a volný čas
Reportáž
30.06.2015